You are currently viewing Do Warszawy … na sportowo

Do Warszawy … na sportowo

W dniach 16-17.11.2022r, grupa uczniów z naszej szkoły gościła w Warszawie. Do stolicy wybraliśmy się na zaproszenie p. Przemka Frankowskiego – piłkarza Reprezentacji Polski w piłce nożnej, który po raz kolejny ufundował dzieciom bilety na mecz, tym razem Polska – Chile. W pierwszej kolejności pojechaliśmy do hotelu, gdzie osobiście spotkaliśmy się z p. Przemkiem, który na spotkanie przyszedł z p. Krzysztofem Piątkiem – znakomitym napastnikiem w drużynie. Oczywiście każdy z nas zrobił sobie pamiątkowe zdjęcia ze sportowcami, uścisnął dłoń, otrzymał autograf. Cóż to była za radość, gdy wieczorem okazało się, że przybiliśmy piątki z Królem Strzelców tegoż meczu ! Z pewnością były to szczęśliwe piątki !

Noc – dzięki Sponsorom –  spędziliśmy w hotelu, w centrum Warszawy, gdzie w środę na wszystkich czekały gorące obiadokolacje, a w czwartkowy ranek śniadania. Także dzięki Sponsorom, po spacerze po warszawskiej starówce, staliśmy się czynnymi uczestnikami warsztatów z kręcenia lizaków w Manufakturze Cukierków, skąd dla wszystkich uczniów SOSW przywieźliśmy pyszne cukierki.

A na koniec naszej wycieczki spotkaliśmy się z p. Grzegorzem Jędrzejewskim – bramkarzem w Reprezentacji Artystów Polskich, współprowadzącym program telewizyjny TurboKozak (canal+), ale także założycielem TURBO Football Academy dla najmłodszych. Pan Grzegorz osobiście zapewnił młodzież, że już w lutym przyjedzie do naszej szkoły, by poprowadzić specjalny trening dla uczniów.

Po gorącym obiedzie wyruszyliśmy w drogę powrotną, by już wieczorem opowiadać o swoich przeżyciać najbliższym.

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM, KTÓRZY DOŁOŻYLI CEGIEŁKĘ DO TEJ WYCIECZKI !!! TO DZIĘKI WAM WYJAZD BYŁ MOŻLIWY !!

Jola Awsiukiewicz, Jakub Ślipko, Piotr Kwieciński, Leszek Maszański.