You are currently viewing Dwudziestu pracowników SOSW we Wschowie uhonorowanych

Dwudziestu pracowników SOSW we Wschowie uhonorowanych

Dnia 13 października 2023 r. w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się gala z okazji wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości wręczane były odznaczenia i medale oraz nagrody Lubuskiego Kuratora Oświaty i Ministra Edukacji i Nauki. 20 pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego zostało uhonorowanych  orderami i medalami, odznaczenia te były wręczane przez Wojewodę Lubuskiego pana Władysława Dajczaka  i Lubuskiego Kuratora Oświaty panią Ewę Rawę.  

I tak:  

  • Brązowym Krzyżem Zasługi odznaczeni zostali pani Ewa Anioła, pani Marlena Turlińska i pan Jacek Szaferski, 
  • Medalem Złotym za Długoletnią Służbę: pani Mariola Baczyńska, pani Krystyna Siepak, pani Monika Swojak, pani Anna Zbik i pan Zbigniew Gnieżeński,  
  • Medal Srebrny za Długoletnią Służbę: pani Aneta Biedrowska, pani Joanna Burdziłowska i pani Anna Huzar,  
  • Medal Brązowy za Długoletnią Służbę: pani Monika Balińska, pani Marzena Jaworska, pani Magdalena Karwacka, pani Ewelina Łepkowska i pani Dorota Rygusik-Matelska. 

I najwyższe odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji i Nauki, czyli Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali pani Karolina Jędrzychowska, pani Joanna Lewandowska, pani Joanna Pawłowska i pani Katarzyna Szala.  

Gratulujemy odznaczonym. 

 Jesteśmy dumni, że tak wielu pracowników SOSW we Wschowie zostało docenionych za swoją pracę.